Klein-Schreuder Beeldentuin


Feest in de beeldentuin

Ieder jaar op 16 april herdenkt l'Alfàs del Pi dat de gemeente op deze dag in 1836 zelfstandig werd bij de afscheiding van de Baronie van Polop. Sinds 2010 wordt op 16 april ook jaarlijks de Premi L'Alfàs uitgereikt. Dit jaar gaat de prijs naar Johannes P. Klein en Johanna Schreuder van de Stichting Klein-Schreuder.

prijs1"Deze prijs is in het leven geroepen om het erfgoed van onze gemeente te waarderen. Bij deze gelegenheid willen we het prachtige werk erkennen dat de Stichting Klein-Schreuder doet om cultuur en kunst te promoten", legt burgemeester Vicente Arques uit.

Zowel Johannes als Johanna bedankten de gemeente l'Alfàs del Pi voor het toekennen van deze onderscheiding, "voor het vertrouwen en de toewijding die ze tonen aan onze Stichting, die na 20 jaar hard werken en veel investeringen ons in staat hebben gesteld om de beeldentuin te creëren die je vandaag kunt zien."

Om de prijsuitreiking te vieren organiseerde de gemeente een feestelijke bijeenkomst in de tuin met een uitgebreid ontbijt en muziek door een klarinetkwartet.

prijs2 450

De oprichters en het bestuur van de stichting werd veel lof toegezwaaid. De tuin geniet regionaal, maar ook nationaal en internationaal bekendheid en de bijdrage aan kunst, cultuur en toerisme zijn zeer waardevol voor de gemeente. Onlangs werd de tuin ook erkend als een van de tien mooiste in de Valenciaanse Gemeenschap.

Tot slot maakten de genodigden een wandeling door de tuin. De tuin werd weer veel geprezen.

Contact

Fundación Klein-Schreuder

Cami del Pinar 23, 03580 Alfaz del Pi (Alicante), Spanje

 

Telefoon/fax (+34) 966 860 230

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

GPS: 38° 36' 0.5" N,  0° 06' 30.4" W (38.600139, -0.108444)

38° 36' 0.20" N,  0° 6' 30.10" W38° 36' 0.20" N,  0° 6' 30.10" W